Esentepe Hastanesi
Köşebaşı
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için dinlenmek ve vitamin takviyeleri almak sizin kısa sürede toparlanmanızı yardımcı olabilir. Eskisinden daha enerjik olmanızı sağlayacak bu süreci kucaklamalı ve kendinize iyi bakmalısınız.
Boğa
Çalışma hayatınızda öfkeli davranışlar içerisinde bulunabilirsiniz. Aileniz ile bazı sorunlar yaşayabilir ve o sorunları iş yerinize yansıtabilirsiniz. Sakinlikle hareket etmeye çalışın, kedinizi kontrol etmeyi bilin.
İkizler
Yakın çevreniz ile iletişim sorunları yaşayabileceğiniz bir gün. Çevreniz sizi dinlemek istemeyebilir ve bu durum sinirlerinizde ani değişimler yaratabilir. İnsanların sizi dinlemesini istiyorsanız onlara pozitif enerjinizle olumlu cümleler kurmaya dikkat etmelisiniz.
Yengeç
Kariyer hayatınızda geçmişte üzerinde çalıştığınız dosyalar yeniden açılabilir. Eksik veya yanlış yapılan tüm ayrıntılar bulunabilir ve üzerinde tekrar çalışmanız gerekebilir. Dikkatli ve titiz çalışmaya önem verin.
Aslan
Geçmişe özlem duyuyor olabilirsiniz. Bu durumda geçmişin sizin için henüz geçmediğini ifade ediyor. Dün ile bugün arasında sıkışmaktansa, geçmişi uğurlayın ve bugünün değerinin farkına varın. Hayat an da gizli! Anı yaşayın.
Başak
Sizleri manipüle etmek isteyenler olabilir. Hassas olduğunuz konularda üzerinize gelebilirler. Hiç kimseye prim vermeyin. Siz tüm çalışkanlığınız ve iş bitiriciliğiniz ile olayları kendi lehinize çevirerek yönetin.
Terazi
Ailenizle ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Sinir ve öfke ile sert konuşmalar yapabilir ve kendinizi bir karar verme noktasında hissediyor olabilirsiniz. Vereceğiniz karar sonuçları değiştirmeye yetmeyebilir. Kendinize biraz zaman vermelisiniz.
Akrep
Kariyerinizde oldukça aktif ve çalışkan birisiniz. Bu durum zaman zaman aşk hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Partnerinizden duyabileceğiniz birkaç şikayet, evrenin bu konuda sizi uyarması olabilir. Evrenin dengesine ayak uydurun.
Yay
Finansal kayıplar yaşayabileceğiniz bir gün. Artık kendinize çekidüzen vermek isteyebilirsiniz. Gereksiz harcamaları sonlandırma kararı alabilir ve fazla harcamalarının önüne geçecek birikim planları yapabilirsiniz.
Oğlak
Hayatınızda yepyeni bir döneme doğru gidiyorsunuz. Hayatta çok gerçekçi baktığınız konularda veya ikili ilişkilerinizde tabuları kırabilir ve sizden beklenmeyen değişimlerin içerisine girebilirsiniz.
Kova
Aileniz finansal konularda size akıl danışabilir. Bu iletişim esnasında duygularınızla değil de mantığınızla konuştuğunuzda, daha sağlıklı bir iletişim sağlayabilirsiniz. Süreci doğru yürütmeye özen gösterin.
Balık
Arkadaş grupları içerisindeki pozisyonunuzu değiştirmek isteyebilir ve bazı kişilerle arkadaşlıklarınızı bitirebilirsiniz. Yepyeni bir oluşum içinde olmanız sizi uzun vadede kazançlı kılabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.