Esentepe Hastanesi
Köşebaşı
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Maddi sorunlarınızın üzerine gitmek isteyebileceğiniz bir gün olacaktır. Yatırım kaynaklarınızla ilgili karar verirken duygusal düşünmemelisiniz. Hata ve yanılgıya açık olmak elde edeceklerinizi riske atmak demektir, mantığınıza kulak verin.
Boğa
İkili ilişkilerinizde araya üçüncü kişilerin girmek istemesi ile gergin anlar yaşayabilirsiniz. Haksız değerlendirmelerde bulunmaları sizi daha fazla hırçınlaştırabilir. Kararlarınıza ve hayatınıza kimin ne kadar müdahale edebileceğini belirlemeniz ve sınır çizmeniz sizi aynı noktaya tekrar getirmeyecektir.
İkizler
Duygularınız ve bilinçaltınız arasında bir kaos yaşayabilirsiniz. Konuşulması gereken konuların zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Uygun bir dille düşüncelerinizi ifade etmeli ve artık bu düşüncelere uygun tavırlarla hareket etmelisiniz.
Yengeç
Sosyal çevreniz onlara gereken önemi vermediğinizden dolayı size şikâyetlerini anlatabilir. Kendinizi geriye çekmeniz yapılan yanlışın farkına varmalarını engelleyeceği için her şeyi açıklığa kavuşturacak bir konuşma yapmanız daha yerinde bir hareket olacaktır.
Aslan
Çalışma alanınızdaki kadın figürleri ve üstleriniz üzerinizde baskı kurmak isteyebilir. Uğradığınız mobbing karşısında sakin kalmaya çalışmalısınız. Bu tuzağa düşmek sizi daha zor durumlarla karşılaştırabilir, tüm profesyonelliğinizle bu durumun üstesinden nasıl geleceğinize odaklanın.
Başak
Büyük bir karar alarak bulunduğunuz şehirden veya ortamdan ayrılmak isteyebilirsiniz. Yeni bir maceraya başlarken tutkularınızın peşinden gitmek sizi yeniden hayata bağlıyor. Koşulların hedefleriniz için uygunluğunu iyi tartın.
Terazi
İkili ilişkileriniz sayesinde alacak konularınızı tatlıya bağlayıp tahsil etmeye başlıyorsunuz. Bu konuda gecikme ve aksamalar yaşamanız sizi zor durumda bırakıyorsa bundan sonraki süreçte kendinizi ön plana alarak bir tutum sergilemeye çalışmalısınız.
Akrep
İş ortaklarınız ile yeni projeler için bir araya gelebilirsiniz. Çalışmalarınıza yeni alanlar eklemek isterken size en uygun olan ve gelecek vadeden sektörü seçiyorsunuz. Tecrübeleriniz yeni sosyal ve ekonomik kazançlar sağlayacaktır.
Yay
Çalışma alanınızda duygusal etkileşimlerin etkisinde olmanız harekete geçmenizi engelleyebilir. Özel hayatınızı işinize yansıtmanız performansınızı düşürecektir. Düşüncelerinizi ve bunların hayatınızı nasıl etkilediğini fark etmeniz sorunu çözmenizde önemli bir adım olabilir.
Oğlak
Aşk hayatınızda ani değişiklikler olabilir. Farkında olmadığınız bir anda yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İçinde bulduğunuz bu durum karşısında aklınızın ve mantığınızın sizi aynı anda desteklemesi cesaretinizi artıracaktır.
Kova
Yaşadığınız alanla ilgili sorunları gerekli mercilere bildirmek için adım atabilirsiniz. Şikâyetiniz işleme konulurken sizi ikna etmenin yollarını arayabilirler. Neye ikna etmeye çalıştıklarını iyi anlamalı, isteklerinize uygun noktaları göz ardı etmemelisiniz.
Balık
Kardeşleriniz ile duygusal konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Aranızdaki buzları eritmek için ilk hamleyi yapma büyüklüğü göstermeniz ve olgun bakış açınız sorunları büyük ölçüde azaltacaktır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.